Úvodní stránka    |    Kontakty    |    Pro partnery     |    Půjčovna strojů
Hledání:        |    rozšířené hledání    

SERVIS STAVEBNÍCH STROJŮ

Servis je společně s kvalitními výrobky nosným prvkem v portfoliu služeb a produktů naší firmy. Naším cílem je nejen stroj prodat, ale také zákazníkovi poskytnout prostřednictvím kvalitních servisních činností komplexní poprodejní služby. Proto z ajišťujeme servisní služby záručních i pozáručních oprav nejen námi prodávaných výrobků, ale i strojů dalších značek, které byly dovezeny do České republiky individuálně.
Naši v lastní odborně zaškolení servisní technici mají dlouhodobé zkušenosti se servisem stavebních strojů a zařízení a jsou vybaveni kvalitním nářadím i diagnostickými přístroji. Školení servisních techniků probíhají pravidelně a to buď u výrobců, nebo u dovozců jednotlivých značek.

V případě, že zákazník z jakéhokoliv důvodu nemůže stroj přistavit k nám do servisu, vyjíždí na určené místo mechanik, který diagnostikuje závadu a opravu provede - pokud je to možné - přímo na místě. Pro potřeby větších oprav lze využít i našich smluvních, obchodně servisních partnerů.

Náhradní díly

Disponujeme vlastním skladem náhradních dílů a jsme tak okamžitě připraveni nejen na možné vzniklé závady, ale i řešit vaše případné potíže co možná nejrychleji.
Během používání vašeho stroje se různé součásti opotřebovávají a je třeba je vyměnit. Při používání originálních náhradních dílů se trvanlivost součástí prodlužuje. Proto používáme pouze originální náhradní díly. Naše firma je schopna navíc dodat originálně repasované náhradní díly.

Tyto náhradní díly namontujeme na váš stroj a staré kusy si necháme na jejich repasování. Vy tak ušetříte až 50% nákladů na opravu. Na všechny repasované náhradní díly je samozřejmě poskytovaná záruka.

Servis = zvýšení životnosti

Naše servisní služby jsou zajišťovány po celou dobu životnosti strojů. Cílem těchto služeb je zajistit maximální disponibilitu - tj. připravenost vašeho stroje splnit očekávaný pracovní úkol. Splnění tohoto cíle zabezpečujeme údržbou, opravami a případnými preventivními zásahy.

Zajišťujeme:

  • drobné prohlídky i rozsáhlé opravy
  • opravy minibagrů, kolových rypadel i nakladačů, ale i speciálních tunelových rypadel či dumperů
  • opravy převodovek a měničů převodovek
  • generální opravy jednotlivých komponentů
  • celkové generální opravy a střední opravy strojů
  • celkové opravy hydrauliky, těsnění i hadic
  • generální opravy motorů
  • opravy jednotlivých typů lopat

Běžné opravy provádíme u zákazníků a vždy pracujeme tak, aby jste byli maximálně spokojeni.

Jsme připraveni splnit veškerá očekávání nejen velkých zákazníků, ale i drobných klientů počínaje poradenstvím přes kalkulace a cenové nabídky na údržbu, servisní prohlídky až po zmiňované generální opravy. To vám umožňuje snadno určit a předvídat náklady na provoz stroje.

Pro objednávku servisních prohlídek a prací nás kontaktujte na +420 495 214 227 nebo petrkoutsky@strojcentrum.cz.